6 września w naszej parafii miała miejsce peregrynacja znaków Światowych Dni Młodzieży. Zostały podarowane one młodzieży przez Jana Pawła II a są nimi Krzyż Światowych Dni Młodzieży oraz Ikona Matki Bożej Salus Populi Romani. Znaki te nie tylko są z młodymi podczas ŚDM, ale non-stop krążą po świecie, gromadząc na modlitwie i adoracji setki, a nawet tysiące młodych każdego dnia. 

           W Niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014 r., znaki te Ojciec Święty przekazał w Rzymie polskiej młodzieży i rozpoczęła się peregrynacja Krzyża ŚDM i Ikony MB po polskich diecezjach oraz kilkunastu krajach Europy Wschodniej.

            Znaki zostały wprowadzone do naszego kościoła przez proboszcza naszej parafii ks. kan. Jarosława Kuleszę podczas Mszy św. sprawowanej o godzinie 10.30. Młodzież z naszego wolontariatu w procesji wniosła je do naszego kościoła. W oprawie Mszy św. uczestniczył chór szkolny CANTUS.

            Przez cały dzień oraz całą noc do godziny 8.00 wiele osób z naszej parafii oraz wolontariusze prowadziło adorację przy znakach ŚDM.