Rekolekcje Oddanie33
Zapraszamy parafian do podjęcia indywidualnych rekolekcji ODDANIE33, które przygotowują nas do oddania się Jezusowi przez Maryję. Rekolekcje przeprowadza się samemu w domu z pomocą książki lub strony internetowej www.oddanie33.pl
Do 15 października u zelatorek Kół Żywego Różańca będą zapisy na książkę (kosztuje 35 zł), w której jest dokładny przebieg modlitw i rozważań na każdy z 33 dni duchowego przygotowania do aktu całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję.
Rekolekcje ODDANIE33 rozpoczniemy w naszej parafii 5 listopada i zakończymy 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Kto chciałby uczestniczyć w tych wyjątkowych rekolekcjach z pomocą książki lub przez internet prosimy o zapisywanie się u zelatorek KŻR lub ks. Pawła.
DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH ODDANIE33?
Powodów jest wiele. Podamy tylko kilka najważniejszych:
Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.
Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.
Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi - pozwolisz, aby mogła się w sposób nieograniczony kochać, wspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.
Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi - narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.
Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowego oraz tajemnicę świętych - poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba.
Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi.
To Cię uwolni od lęku.
Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI.