PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 XXI  Niedziela Zwykła

21 sierpnia 2022

 

  1. W tym tygodniu, w środę po południu rozpoczynają pracę w naszej parafii trzej nowi księża wikariusze. Imiennie przedstawię ich w najbliższą niedzielę.
  2. W piątek obchodzimy Uroczystość ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Mimo, że jest to w kalendarzu dzień powszedni, to starajmy się uczestniczyć we Mszy św. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 16.00 i 18.00. 
  3. W niedzielę 11 września rozpoczyna się kolejna, ostatnia w tym roku seria Spotkań dla Narzeczonych. Spotkania będą odbywać się przez 4 kolejne niedziele o godz. 14.00. Na pierwsze spotkanie zapraszamy pary narzeczeńskie do auli w domu parafialnym.
  4. W kancelarii parafialnej jest już kalendarz na rok 2023 w którym można zapisywać Msze św. na przyszły rok.
  5. Wójt Gminy Golub-Dobrzyń i proboszcz golubski ks. Andrzej Zblewski proszą o przekazanie zaproszenia na Dożynki Gminne, które odbędą się w niedzielę 28 sierpnia w Msza św. dożynkowa zostanie odprawiona o godz. 13.00.
  6. W zakrystii do nabycia jest jak zwykle nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na bieżące utrzymanie parafii. W ostatnich tygodniach zostały pomalowane po pięciu latach użytkowania wszystkie wikariaty, aby nowi księża zamieszkali w odnowionych mieszkaniach.