PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   VI  Niedziela Zwykła

12 lutego 2023 r.

  1. Jesteśmy świadkami wielkiej tragedii spowodowanej trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii. Na prośbę Przewodniczącego KEP i Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego dzisiaj w całej Polsce, także w naszej diecezji po Mszach św. przed kościołami przeprowadzana jest zbiórka ofiar dla poszkodowanych w tym tragicznym wydarzeniu.
  2. W poniedziałek 13 lutego zapraszamy wraz z KŻR na całodzienne Jerycho Różańcowe. Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się we wspólnych intencjach zwłaszcza o pokój w Ukrainie, o zgodę w naszych rodzinach i za ofiary trzęsienia ziemi.
  3. Za tydzień w auli domu parafialnego o godz. 14.00 rozpocznie się I seria Spotkań dla Narzeczonych.
  4. Za tydzień, w III niedziele miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas III przed I Komunią Św.
  5. Nasz parafialny wolontariat organizuje za tydzień 19 lutego w auli domu parafialnego kiermasz karnawałowych pączków i ciast. Dochód z tej inicjatywy zostanie przekazany na rzecz 22-letniego Dominika, który po ciężkim wypadku wymaga kosztownej rehabilitacji. Gdyby ktoś chciał włączyć się w pomoc organizowanego kiermaszu, serdecznie prosimy o przyniesienie pączków i ciast w sobotę 18 lutego do domu parafialnego.
  6. W zakrystii do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, które dzisiaj przeznaczamy na ogrzewanie naszego kościoła.