PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU   n / Drwęcą  

IX  Niedziela Zwykła

02 czerwca 2024 r.

  1. Trwa Oktawa uroczystości Bożego Ciała. Codziennie do czwartku włącznie po Mszy św. wieczorowej procesja wokół kościoła. W czwartek na zakończenie Oktawy zapraszamy na poświęcenie wianków, kwiatów i ziół.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 Ordynariusz naszej diecezji ks. Bp Szymon Stułkowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie naszej młodzieży.
  3. Z okazji Dnia Dziecka i dzisiejszego bierzmowania zapraszamy do udziału w Festynie Rodzinnym. Różne atrakcje oraz kiełbaska z grilla i pyszne ciasta dostępne są na placu przy kościele. Jest to festyn charytatywny, biorąc udział w kiermaszu i licytacjach wspieramy sfinansowanie terapii onkologicznej dla 9-letniej Nadii z Wilczewa. Głównymi organizatorami festynu jest nasz Wolontariat, Pielgrzymka Rowerowa i schola Drwęckie Echo Boga
  4. W środę na godz. 18.00 zapraszamy członków KŻR na Mszę św. o Boże błogosławieństwo. Wspólny różaniec od godz. 17.30. Po Mszy św. katecheza.
  5. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.00, o 16.00 Msza św. dla dzieci i adoracja w ciszy do godz. 18.00. Chorych z listy pierwszopiątkowej odwiedzamy jak zawsze od godzin porannych. Tego dnia obchodzimy też uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W zakrystii jak zawsze do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na utrzymanie parafii.