PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

III Niedziela Wielkiego Postu

12 marca 2023 r.

 

  1. Jutro, 13 marca w naszym kościele od godz. 7.30 do 18.00 trwać będzie Jerycho Różańcowe – całodzienna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem w intencjach o pokój, jedność, wiarę i zgodę w rodzinach i narodzie.
  2. Koło Żywego Różańca organizuje w dniach 18 – 19 kwietnia pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Koszt wyjazdu wynosi 220 zł i obejmuje przejazd, nocleg, śniadanie, obiad oraz zwiedzanie sanktuarium z przewodnikiem. Zapisy przyjmuje Pani Barbara Cieszyńska.
  3. Jutro w Domu Kultury o godz. 15.30 będzie wyświetlany film p.t. „Opiekun”. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tego filmu opowiadającego o niezwykłym wsparciu i orędownictwie św. Józefa.
  4. W piątek 31 marca odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa z naszego kościoła do Obór. Można zapisać się do udziału w niej w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców dzieci klas III przed I Komunią Św. 
  6. Od dzisiaj członkowie wolontariatu rozprowadzają przy wyjściu z kościoła Baranki Wielkanocne CARITAS na stół świąteczny i do koszyczka za święconką. Baranki podobnie jak w latach ubiegłych są wykonane z białej czekolady.
  7. W zakrystii do nabycia są nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na ogrzewanie naszego kościoła.