PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

III Niedziela Wielkanocna

23 kwietnia 2023 r.

 

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się XV Tydzień Biblijny. Hasłem przewodnim Tygodnia są słowa św. Pawła Apostoła z I Listu do Koryntian ”Czy chcecie gardzić Kościołem Boga ?” Zachęcamy do codziennego czytania Biblii. W tym roku kolejny raz obchodzimy też Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.
  2. W piątek odbył się Finał Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. Cieszymy się że I miejsce w skali całej diecezji zdobyła nasza parafianka Zosia Pieczka z Zespołu Szkół Miejskich. Gratulujemy !
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele odbędzie się ostatnie spotkanie przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych dzieci z klas IV.
  4. Ze względu na przypadającą dziś III Niedzielę Wielkanocną jutro będziemy obchodzić uroczystość ku czci św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00
  5. W niedzielę za tydzień w domu parafialnym o godz. 14.00 rozpocznie się II seria tegorocznych Spotkań dla Narzeczonych. Zapraszamy pary narzeczeńskie. 
  6. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się bardzo ważne spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Prosimy wszystkich bez wyjątku o obecność.
  7. Od piątku 26 kwietnia do 02 maja trwać będzie w naszej parafii 7-dniowe całodobowe Jerycho Domowe. Każdy uczestnik modli się 1 godzinę w swoim domu w wybranym przez siebie czasie. Intencją jest prośba za cały Naród Polski, zachowanie wiary katolickiej i o pokój w rodzinach. 
  8. W zakrystii jak zawsze jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tace na bieżące opłaty parafialne.