VI Niedziela Wielkanocna - 09.05.2021r.

 

Transmisja mszy św. o godzinie 12:00  z przyczyn technicznych odwołana

 

 

 

            Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swojej płodności oraz tych, którzy mają trudności z poczęciem dziecka zapraszamy na spotkanie z Instruktorem Modelu Creighton. 

Model ten pomaga małżeństom w rozpoznaniu czasu płodności i niepłodności. Pozwala zdiagnozować przyczynę problemów z zajściem w ciążę i wspomaga leczenie niepłodności metodą NaProTechnologii. 

Spotkanie odbędzie się 25-go kwietnia po Mszy Św. o godz.11 w sali katechetycznej nad zakrystią. Poprowadzi je Pani Aleksandra Stupecka.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

PLAKAT

Uroczyste śniadanie wielkanocne rozpoczynamy od błogosławieństwa stołu.  Prosimy, aby wydrukować w tym celu modlitwę  obrzędu 

Tekst modlitwy

            Żal doskonały w czasie pandemii koronawirusa

           JAK PRZYJMOWAĆ KOMUNIĘ DUCHOWĄ?

            Od 08 grudnia 2020 r. do 08 grudnia 2021 r. papież Franciszek ogłosił św. Józefa patronem nowego roku duszpasterskiego z okazji 150. rocznicy ogłoszenia Oblubieńca Maryi patronem Kościoła katolickiego. W związku z tym Diecezja Płocka ogłasza wskazania duszpasterskie. Więcej informacji w linku https://duszpasterski.pl/wskazania-na-rok-sw-jozefa-w-diecezji-plockiej/ 

Rekolekcje dla dzieci   Link --->  https://www.facebook.com/ziarnotvp/

Więcej informacji w linku  https://duszpasterski.pl/rekolekcje-wielkopostne-w-tvp3/ 

            Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2020/2021 do Pierwszej Komunii Świętej prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów.

 

Zgłoszenie Kandydata do Pierwszej Komunii Świętej