Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2022/2023 do Pierwszej Komunii Świętej prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów.

 

Zgłoszenie Kandydata do Pierwszej Komunii Świętej

 

 

 

            Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2022/2023 do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów.

 

Zgłoszenie Kandydata do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św.

            Rodziców kandydatów przystępujących w roku szkolnym 2022/2023 do Sakramentu Bierzmowania prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie do Kancelarii Parafialnej. 

 

Zgłoszenie Kandydata do Sakramentu Bierzmowania

 

  

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym: „Wakacyjne ślady św. Jana Pawła II” organizowanym przez „Laboratorium św. Jana Pawła II” w Toruniu.
 
 

Od niedzieli 3 kwietnia 2022 r. rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Zapraszamy do zapoznania się z planem rekolekcji zamieszczonym w linku poniżej.

Plan rekolekcji

Publiczna Szkołą Muzyczna I stopnia w Golubiu-Dobrzyniu zaprasza do nauki gry na instrumentach. Więcej informacji na stronie https://www.psmgd.pl/ oraz po kliknięciu na plakat.

Poniżej w linku przedstawiamy cały plan z rozkładem Mszy św. za Parafian w ramach kolędy (wizyty duszpasterskiej).

Msze święte