PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   XXXIII  Niedziela Zwykła

15 listopada 2020 r.

  1. Ze względu na zagrożenia wynikające z pandemii koronawirusa przypominamy o konieczności zachowania obostrzeń sanitarnych w kościele. W naszej świątyni może jednocześnie przebywać 20 osób. Pamiętajmy o dezynfekcji dłoni i noszeniu maseczek ochronnych. Bardzo też dziękujemy Panu Krzysztofowi Skop i Panu Organiście Mariuszowi Rzepkowskiemu za realizację internetowej transmisji Mszy św. o godz. 12.00 w niedzielę z naszego kościoła.
  2. W niedzielę za tydzień, w 22 dzień miesiąca o godz. 18.00 w kościele Msza św. w intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja, a przed Mszą św. o godz. 17:30 różaniec.
  3. Za tydzień przypada ostatnia niedziela Roku Liturgicznego obchodzona jako Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to jednocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej.
  4. W związku z XX edycją Szlachetnej Paczki wolontariusze z naszego powiatu zwracają się z prośbą o zbiórkę żywności i chemii gospodarczej dla osób i rodzin potrzebujących pomocy. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szlachetnapaczka.pl oraz pod numerem telefonu Lidera regionu 724 464 859. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc..
  5. Zachęcamy do lektury tygodnika Gość Niedzielny. Nowy numer dostępny jest w zakrystii.
  6. W kancelarii parafialnej lub bezpośrednio po Mszach św. u Pana Organisty jest możliwość zaopatrzenia się w opłatek wigilijny na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. 
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na bieżące opłaty parafialne, dziękujemy też za ofiary przekazywane na kościół na konto parafialne w Banku PKO BP w Golubiu-Dobrzyniu.