PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   XXXII  Niedziela Zwykła

08 listopada 2020 r.

 1. Ze względu na pandemię koronawirusa od wczoraj w naszym kościele obowiązuje nowy limit osób, które mogą brać udział w nabożeństwach. Może to być maksymalnie 20 osób. Prosimy, aby pierwszeństwo dawać przedstawicielom rodzin, które mają zamówioną intencję Mszy św.
 2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 w kościele odbędzie się poświęcenie opłatków na stół wigilijny. Poświęconym chlebem będziemy dzielić się 24 grudnia w wigilię Bożego Narodzenia.
  Ze względu na panującą pandemię oraz wprowadzone obostrzenia w tym roku nie będzie roznoszony opłatek wigilijny do rodzin. Będzie go można nabywać w kościele bezpośrednio od pana organisty lub w kancelarii parafialnej.

  Dla rodzin, które chciałyby otrzymać opłatek w tradycyjnej formie prosimy o kontakt telefoniczny z panem organistą lub pozostawienie swojego numeru telefonu w kościele lub kancelarii. Pan organista umówi się z rodziną indywidualnie na dogodny termin z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  Numer telefonu pana organisty można znaleźć na naszej stronie parafialnej w zakładce Pracownicy Parafii.
 3. W środę 11 Listopada przypada Święto Odzyskania Niepodległości. W tym roku nie będzie jednak uroczystej Mszy św. w intencji Ojczyzny. Módlmy się jednak w domach i rodzinach. Prośmy za poległych w obronie Ojczyzny i o łaskę ustania epidemii oraz o jedność w narodzie polskim. 11 Listopada jest dniem świątecznym, dlatego kancelaria parafialna tego dnia będzie nieczynna.
 4. W piątek 13-go dnia miesiąca w naszym kościele od godz. 7.30 do 18.00 trwać będzie Jerycho różańcowe i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do tej modlitwy pamiętając o nie przekraczaniu limitu 20 osób w kościele.
 5. Ze względu na obostrzenia sanitarne w listopadzie nie odbędą się spotkania dla rodziców dzieci klas komunijnych ani kandydatów do bierzmowania.
 6. Zachęcamy do lektury tygodnika Gość Niedzielny. Nowy numer dostępny jest w zakrystii.
 7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na opłaty parafialne, za ofiary przekazywane bezpośrednio na konto bankowe naszej parafii i za ofiary składane na wywóz śmieci z cmentarza.