PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

XXXI  Niedziela Zwykła

1 listopada 2020 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Wszystkie Msze św. są odprawiane w kościele  jak w każdą niedzielę oraz dodatkowo Msze św. recytowane o godz. 8.00, 15.00 i 17.00. Od dzisiaj  po Mszy św. wieczorowej w kościele odmawiany jest też różaniec za zmarłych, na który można przynosić wypominki jednorazowe.
  2. Jutro Dzień Zaduszny – Kościół modli się za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Msze św. o godz. 7.00, o 10.00,00 oraz o godz. 18.00.
  3. W najbliższy wtorek I wtorek miesiąca - w kościele od godz. 17.30 będzie odmawiany różaniec w intencji o trzeźwość w rodzinach naszej parafii.
  4. W środę 4 listopada o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji zmarłych członków Kół Żywego Różańca. Od godziny 17.30 w tej samej intencji w kościele będzie odmawiany różaniec. 
  5. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.00, o 16.00 Msza św. dla dzieci. Chorych z listy pierwszopiątkowej  będziemy odwiedzać przed południem w godzinach  ustalonych z poszczególnymi kapłanami.
  6. W I Sobotę Miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury tygodnika katolickiego GOŚĆ NIEDZIELNY. Jest też nowy miesięcznik Mały Gość Niedzielny dla dzieci.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na bieżące wydatki w parafii i za ofiary składane na utrzymanie cmentarza parafialnego.