PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

XXX  Niedziela Zwykła

24 października 2021

  1. Dzisiaj w całym Kościele Powszechnym przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Modlimy się za wszystkich misjonarzy – duchownych i świeckich, zaś ofiarami założonymi na tacę wspieramy materialnie dzieło misyjne.
  2. Dzisiaj IV niedziela miesiąca,  po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas IV przed uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. 
  3. W środę Biblioteka Miejska wraz z nasza parafią organizuje kolejną edycję przeglądu poezji religijnej „Chmury przeminą, niebo zostanie”. Początek przesłuchań o 10.30 w kościele. Zapraszamy do wysłuchania recytatorów.
  4. W sobotę 30 października w Hali Sportowej w Gałczewie o godz. 9.30 zostanie rozegrany Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów. Naszym reprezentantom z LSO życzymy bezpiecznych rozgrywek i jak najlepszego miejsca.
  5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Jeśli nie będzie żadnych innych decyzji sanitarnych, to 01 listopada Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 12.00 na cmentarzu i 18.00 w kościele. W Dzień Zaduszny o godz. 7.00, 10.00 na cmentarzu, 16.00 i 18.00. W kancelarii parafialnej można zamawiać wypominki roczne i jednorazowe, w których będziemy modlić się za naszych zmarłych.
  6. W zakrystii jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny. Jest tez nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny dla dzieci.
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę na dla naszych misjonarzy.