PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

XXV  Niedziela Zwykła

22 września 2019

  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się poświęcenie przyborów szkolnych i dzieci z klas „0” i z oddziałów
  2. Dziś, w IV niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci klas IV przed uroczystością Odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.
  3. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci, zwłaszcza te, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w nabożeństwie różańcowym.
  4. We wtorek 24 września z naszej parafii wyrusza pielgrzymka autokarowa do Częstochowy organizowana przez Akcję Katolicką. Wyjazd sprzed kościoła po Mszy św. godz. 7.00 rano.
  5. Dzisiaj po Mszach św. w auli Domu Parafialnego, młodzież z wolontariatu prowadzi loterię fantową na cele charytatywne, zwłaszcza na dokończenie remontu domu jednej z rodzin potrzebującej pomocy.
  6. W piątek po Mszy świętej o godz. 7.00 rano – wyruszy autokar z ministrantami naszej parafii i z całego dekanatu na całodniową wycieczkę do Uniejowa.
  7. Za tydzień po Mszach św. będzie można nabyć płytę z piosenkami, które nagrała nasza schola parafialna. Tytuł płyty to: „Dla Mamy i Taty” – bo to właśnie rodzicom tak wiele zawdzięczamy. Płyta skierowana jest zarówno do dzieci i dorosłych. Może posłużyć także jako doskonały upominek dla bliskich. Zachęcamy. Cena to 15 zł. Kupując tę płytę wspieramy pracę duszpasterską i rozwój naszej scholii parafialnej.
  8. W piątek 27 września po Mszy św. wieczorowej w auli Domu Parafialnego spotkanie zelatorów KŻR.
  9. W zakrystii do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na bieżące opłaty parafialne.