PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 XXIV  Niedziela Zwykła

16 września 2018

  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się poświęcenie przyborów szkolnych i dzieci z klas I szkoły podstawowej. Za tydzień na poświęcenie przyborów uczniowskich zapraszamy dzieci z klas „0” z oddziałów szkolnych i przedszkolnych.
  2. Jutro, 17 września, w kościele w Golubiu o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ofiar represjonowanych, wywiezionych i zamordowanych w czasie II wojny światowej na tereny byłego ZSSR. Jutro w rocznicę napaści sowieckiej na Polskę w 1939 roku obchodzony jest Światowy Dzień Sybiraka. Współorganizatorami jutrzejszych uroczystości jest Koło Rodzin Sybiraków w Golubiu Dobrzyniu.
  3. W piątek po Mszy św. wieczorowej odbędzie się powakacyjna zbiórka wszystkich ministrantów, połączona z meczem w piłkę nożną w nowej hali OSiR. Prosimy wszystkich ministrantów o obecność, zapraszamy też nowych kandydatów do LSO.
  4. W sobotę, w 22 dzień miesiąca w naszym kościele o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja. Zapraszamy.
  5. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci klas IV przygotowujących się do odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św.
  6. Za dwa tygodnie rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już teraz prosimy rodziców, aby zakupili dla swych dzieci różańce, które zostaną poświęcone w niedzielę 30 września.
  7. W zakrystii do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę oraz w tygodniu w kancelarii parafialnej na wymianę parkanu przy cmentarzu. W tym tygodniu planujemy dalsze prace związane z wymianą parkanu przy cmentarzu parafialnym od strony ulicy Sokołowskiej.