PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 XXIII  Niedziela Zwykła

09 września 2018

  1. Dzisiaj o godz. 05.30 grupa 55 pielgrzymów rowerowych wraz z ks. Tomaszem wyruszyła na pielgrzymkę rowerową do sanktuarium Matki Bożej w Żurominie.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy rodziców dzieci klas III na pierwsze spotkanie przygotowujące do I Komunii św., zaś po Mszy św. o 18.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców lub opiekunów prawnych.
  3. W czwartek 13 września od godz. 7.30 do 17.30 będziemy modlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w ramach Jerycha Różańcowego prosząc w intencji, aby zniknął duch niezgody i kłótni z naszych serc, rodzin i naszego narodu. Zapraszamy do tej modlitwy.
  4. W sobotę za tydzień odbędzie się diecezjalna pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa, gdzie urodził się św. Stanisław Kostka. Autokar z dziećmi z naszej parafii wyjedzie o godz. 7.00, zaś z młodzieżą o 13.30 sprzed kościoła.
  5. W niedzielę za tydzień 16 września podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się poświęcenie przyborów szkolnych i uczniów klas I Szkoły Podstawowej. Zapraszamy klasy I z rodzicami i tornistrami.
  6. Za tydzień w niedzielę odbędzie się w naszej parafii spotkanie pielgrzymkowe Grupy Brązowej z naszej Pieszej Pielgrzymki z Płocka na Jasną Górę. O godz. 18.00 Msza św., a po niej spotkanie w auli domu parafialnego.
  7. Zarządzenie Biskupa Płockiego Piotra Libery:

Treść zarządzenia

          W związku z powyższym zarządzeniem Ks. Bpa Ordynariusza, nabożeństwo pokutne w naszym kościele zostanie odprawione w piątek 14 września o godz. 19.00. Zapraszamy do udziału.

  1. Uroczystości komunijne w roku 2020 odbędą się w naszej parafii w dwóch grupach: 31 maja i 07 czerwca.
  2. W zakrystii do nabycia jest jak zawsze nowy numer tygodnika GOŚĆ NIEDZIELNY.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na  bieżące opłaty parafialne. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczymy na wymianę parkanu na cmentarzu parafialnym. Te prace planujemy rozpocząć jutro, zaczynając od rozbiórki starego ogrodzenia od strony ulicy Sokołowskiej.