PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

XXI Niedziela Zwykła

26 sierpnia 2018 r.

 

  1. W tym tygodniu przypada I sobota i I niedziela miesiąca. W sobotę - po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Natomiast w niedzielę po sumie odbędzie się adoracja eucharystyczna i procesja wokół kościoła. Zapraszamy Asystę Procesyjną. 
    Za tydzień - do porządku niedzielnych nabożeństw powraca także Msza św. o godzinie 16.00
  1. W sobotę 01 września organizowany jest wyjazd do Torunia na tzw. „Dziękczynienie w Rodzinie”. Informacji udziela i chętnych zapisuje pan Mieczysław Gutmański. Wyjazd osób zgłoszonych w sobotę sprzed naszego kościoła o godz. 9.30

  2. Od najbliższej niedzieli - tj. 02 września, o godz. 14.00 w auli domu parafialnego rozpocznie się Kurs dla narzeczonych. Trwać będzie przez cztery kolejne niedziele. Zainteresowane pary zapisują się w dniu rozpoczęcia kursu.

  3. W niedzielę 9 września – o godz. 5.30 rano wyruszy pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium Matki Bożej w Żurominie. Trasa wynosi 62 km w jedną stronę. Po drodze, Pątnicy zatrzymają się także w rypińskiej parafii św. Stanisława Kostki i uczczą relikwie patrona diecezji płockiej. Po oddaniu rowerów na samochód ciężarowy i po zakończeniu uroczystości odpustowych w Żurominie – uczestnicy pielgrzymki powrócą do Dobrzynia autokarem około godziny 17.00

  4. W zakrystii do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na bieżące opłaty parafialne. Dziękujemy również tym, którzy składają ofiary na wymianę kolejnej części parkanu wokół cmentarza parafialnego.