PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

XX Niedziela Zwykła

19 sierpnia 2018 r.

  1. Dziś w Rostkowie – miejscu urodzin św. Stanisława Kostki mają miejsce główne, ogólnopolskie obchody związane z 450. rocznicą śmierci św. Stanisława O godz. 15.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza. W uroczystościach bierze udział ks. Dziekan Jarosław Kulesza wraz z delegacją z naszego dekanatu.
  2. W poniedziałek 20 sierpnia o godz. 18:30 odbędzie się zebranie zelatorów KŻR.
  3. W środę 22 sierpnia o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kościoła, Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam oraz duszpasterzy naszej parafii. Po Mszy św. domu parafialnym spotkanie członków KPRM.
  4. Od 02 września o godz. 14.00 w auli domu parafialnego rozpocznie się kurs dla narzeczonych. Trwać będzie przez cztery kolejne niedziele. Zapisy w dniu rozpoczęcia kursu.
  5. W tym roku również organizujemy rowerową pielgrzymkę do Sanktuarium MB w Żurominie na uroczystości odpustowe, które odbędą się w niedzielę 09 września. Szczegóły będą na plakatach.
  6. W zakrystii do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku.