PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   XVII Niedziela Zwykła

28 lipca 2019 r.

 

  1. Przypominamy o możliwości zapisywania się na pieszą i duchową Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  2. 01 sierpnia przybędzie też do naszej parafii na nocleg Piesza Pielgrzymka z Elbląga na Jasną Górę. W zakrystii po Mszach św. oraz w kancelarii można zgłaszać adresy rodzin, które zechciałyby przyjąć ich na nocleg. Do dzisiaj  zgłosiło się tylko 13 rodzin.
  3. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od 15.00, o godz. 16.00 Msza św. Chorych z listy pierwszopiątkowej będzie odwiedzać z Komunią Św. dwóch księży od godzin por Prosimy o  cierpliwość w oczekiwaniu na kapłana.
  4. W tym tygodniu, w I Sobotę Miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.
  5. W sobotę o godz. 19.00 w auli domu parafialnego odbędzie się spotkanie wszystkich Pielgrzymów Rowerowych wyruszających wkrótce na Jasną Górę.
  6. Za tydzień I Niedziela Miesiąca. Po sumie odbędzie się adoracja eucharystyczna i procesja wokół kościoła. Zapraszamy Asystę Procesyjną.
  7. 06 sierpnia, we wtorek, przypada nasz doroczny odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Tego dnia Msze św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego. Już dziś zapraszamy do udziału w odpuście wszystkich parafian, gości, Asystę Procesyjną i służbę liturgiczną.
  8. W zakrystii jest jak zwykle nowy numer tygodnika Gość Niedzielny oraz sierpniowy numer miesięcznika Nasza Arka.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na utrzymanie parafii.
  10. Zaproszenie biskupa płockiego na Uroczystość Koronacji Obrazu Matki Boskiej Smardzewskiej w dniu 15 sierpnia 2019 r.

TREŚĆ ZAPROSZENIA