PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU   n / Drwęcą   XIV  Niedziela Zwykła

 07  lipca  2019 r.

 

  1. Dziś przypada I Niedziela Miesiąca. Po sumie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Witamy serdecznie wczasowiczów i odpoczywających na terenie naszej parafii. Przypominamy jednocześnie, że ze względu na urlopy księży - spowiedź święta jest możliwa tylko przed rozpoczęciem nabożeństw.
  3. W piątek 12 lipca w godzinach 7.30 – 17.30 w naszym kościele trwać będzie JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Zapraszamy do nawiedzania naszej świątyni i włączania się we wspólną modlitwę prowadzoną przez koła różańcowe. Zachęcamy, by przez tą formę modlitwy wypraszać łaski dla siebie i bliskich.
  4. Grupa Pielgrzymów Rowerowych naszej parafii informuje, że przyjmowane są już zgłoszenia na sierpniową pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Chętni zapisują się bezpośrednio u ks. Tomasza lub w kwiaciarni przy Działyńskich do 20 lipca włącznie! Tego dnia lista zostanie zamknięta. Przypominamy, że ze względów logistycznych i zakwaterowania liczba miejsc jest ograniczona.
  5. Rozpoczął się wyczekiwany czas urlopów i wyjazdów rodzinnych. Zachęcamy by korzystając z odpoczynku, wycieczek i zwiedzania - nie zaniedbywać tym samym osobistej modlitwy oraz spotkania z Bogiem we wspólnocie Kościoła – zwłaszcza podczas niedzielnej Eucharystii.
  6. Zapowiedzi przedślubne.
  7. W czasie wakacyjnego odpoczynku zachęcamy do lektury nowego numeru tygodnika Gość Niedzielny, który możemy nabyć w zakrystii kościoła.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na bieżące rachunki i utrzymanie naszej parafii.