PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   XII  Niedziela Zwykła

21 czerwca 2020 r.

  1. Jutro, w 22. dzień miesiąca o godz. 17.30 członkowie Koła Przyjaciół Radia Maryja będą w kościele odmawiać wspólny różaniec, a o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach Kościoła, Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam oraz duszpasterzy naszej parafii.
  2. We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim ojcom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i sił oraz  wstawiennictwa ich Patrona – św. Józefa.
  3. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Z racji wymogów związanych z epidemią nie będzie w tym roku wyjątkowo Mszy św. dziękczynnej z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli. Wszystkim życzymy przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Prosimy, aby w miarę możliwości brać udział w niedzielnych Mszach św. 
  4. Od przyszłej niedzieli przez całe wakacje nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 16.00. Powróci do porządku niedzielnego 06 września.
  5. W dniach od 10 do 14 sierpnia odbędzie się, z zachowaniem wymogów sanitarnych, parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. W tym roku przewodnikiem duchowym pielgrzymki będzie ksiądz Tomasz Gerek.
  6. W zakrystii jak zawsze do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na bieżące utrzymanie parafii.