PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   XI  Niedziela Zwykła

14 czerwca 2020 r.

  1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy dopomogli w zorganizowaniu tegorocznej procesji Bożego Ciała: Asyście Procesyjnej, służbie liturgicznej, wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarza procesyjnego, dziewczynkom sypiącym kwiatami, Paniom Katechetkom, kwiaciarni Pani Lubieńskiej. Do czwartku włącznie trwa Oktawa Bożego Ciała z procesją wokół kościoła. W czwartek o godz. 18.00 zakończenie Oktawy i poświęcenie wianków i kwiatów.
  2. W poniedziałek, 15 czerwca w naszym kościele od 7.30 do 18.00 trwać będzie Jerycho Różańcowe. Przed Najświętszym Sakramentem modlić się będziemy o zachowanie naszej parafii od epidemii, anomalii pogodowych, o bezpieczne wakacje dla dzieci i za Ojczyznę. 
  3. We wtorek po nabożeństwie czerwcowym i procesji w auli domu parafialnego odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  4. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia szczególnie dziękujmy Panu Bogu za Jego Miłość do każdego z ludzi objawioną w Jezusie Chrystusie.
  5. W zakrystii jak zawsze do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na bieżące utrzymanie parafii.