PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   VII Niedziela Zwykła

24 lutego 2019 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas IV przed uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Od godz. 15.00 spowiedź dla dzieci, o 16.00 Msza św. Chorych z listy pierwszopiątkowej odwiedzać będziemy z sakramentami świętymi od godzin porannych.
  3. W I Sobotę 02 marca po porannej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. W niedzielę za tydzień po sumie odprawimy nabożeństwo eucharystyczne.
  4. W poniedziałek 18 marca nasza parafia organizuje wycieczkę do Warszawy na „przywitanie wiosny”. Zapraszamy do udziału ministrantów, kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza, ich rodzeństwo i rodziny. W programie m.in. pobyt w Aquaparku, Centrum Nauki „Kopernik”, zwiedzanie tzw. „niewidzialnej wystawy” i inne atrakcje. Koszt wycieczki wynosi 90 zł. Chętni mogą zapisywać się u ks. Tomasza. Szczegółowe informacje o wycieczce umieszczone są na Fb naszej parafii.
  5. W zakrystii jak zawsze jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny oraz nowy numer miesięcznika Nasza Arka. Zachęcamy do lektury.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, które zgodnie z zarządzeniem Biskupa Płockiego przeznaczone są na rozbudowę sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku.