PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   V Niedziela Zwykła

07 lutego 2021 r.

 

  1. Dzisiaj I Niedziela Miesiąca. Po sumie adoracja Pana Jezusa w Eucharystii.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. młodzież z wolontariatu zaprasza do wzięcia udziału w akcji charytatywnej. W kruchcie przy wyjściu z kościoła można nabyć domowe pączki i ciasto na wynos. Ponadto dzieci z Przedszkola przygotowały około 120 prac, które również można nabywać w ramach akcji charytatywnej „Na pomoc dzieciom, które utraciły rodziców”. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.
  3. W czwartek 11 lutego w Święto Matki Bożej z Lourdes o godz. 17.15 w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec za wszystkich chorych, cierpiących i konających, zwłaszcza zmagających się z koronawirusem. W czwartek obchodzimy ustanowiony przez św. Jana Pawła II Światowy Dzień Chorych.
  4. W sobotę 13 lutego w naszym kościele od 7.30 do 18.00 trwać będzie Jerycho Różańcowe i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy.
  5. Za tydzień w niedzielę 14 lutego podamy w ogłoszeniach prawdopodobne terminy tegorocznych Spotkań dla Narzeczonych. To, czy się odbędą uzależnione będzie od rządowych restrykcji nakładanych w związku z pandemią.
  6. W zakrystii jak zawsze do nabycia jest nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  7. Przy głównym wejściu do kościoła znajduje się nowe urządzenie do dezynfekcji rąk. Działa bezdotykowo, wystarczy podstawić ręce pod biały pojemnik z płynem dezynfekującym. Dziękuję Panu Józefowi Kropkowskiemu z Białkowa za ufundowanie tego sprzętu do kościoła.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary przeznaczymy na ogrzewanie naszego kościoła.