PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   XVII Niedziela Zwykła

29 lipca 2018 r.

  1. Przypominamy o możliwości zapisywania się pieszą i duchową Pielgrzymkę na Jasną Górę.

 

  1. 01 sierpnia przybędzie też do naszej parafii na nocleg Piesza Pielgrzymka z Elbląga na Jasną Górę. W zakrystii po Mszach św. można zgłaszać adresy rodzin, które zechciałyby przyjąć ich na nocleg. Na dzień dzisiejszy zgłosiło się tylko 16

 

  1. W środę 01 sierpnia o godz. 18:00 Msza św. w int. członków KŻR. O 17:00 - różaniec. Zapraszamy

 

  1. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od 15.00, o godz. 16.00 Msza św. Chorych będziemy odwiedzać z Komunią Św. od godzin porannych. W związku z urlopami, chorych będzie odwiedzać 2 księży, prosimy o większą cierpliwość w oczekiwaniu na kapłana.

 

  1. W tym tygodniu, w I Sobotę Miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

 

  1. Za tydzień I Niedziela Miesiąca. Po sumie odbędzie się adoracja eucharystyczna i procesja wokół kościoła. Zapraszamy Asystę Procesyjną.

 

  1. 06 sierpnia przypada nasz doroczny odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Tego dnia Msze św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego. Sumę odpustową o godz. 12.00 odprawi ks. kan. Zbigniew Morawski – nowy proboszcz z Ostrowitego. Już dziś zapraszamy do udziału w odpuście wszystkich parafian, Asystą procesyjną i służbę liturgiczną.

 

  1. W tym roku organizujemy autokar, który 14 sierpnia zawiezie chętnych na przywitanie naszej pielgrzymki w Częstochowie. Autokar wyruszy o 02:00 sprzed kościoła. Planowany dojazd do Częstochowy o godz. 06:00. Wyjazd w drogę powrotną o godz. 15:00. Chętni mogą zapisywać się po Mszach św. w zakrystii. Koszt to 65 zł. Ilość miejsc ograniczona.

 

  1. W piątek o godz. 19:00 w Auli Domu parafialnego spotkanie organizacyjne pielgrzymów rowerowych oraz tych, którzy wyjeżdżają autokarem do Częstochowy. Zapraszamy.

      10. W zakrystii jest jak zwykle nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.

      11. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na utrzymanie parafii.