PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

   Niedziela Chrztu Pańskiego

13 stycznia 2019 r.

  1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy w liturgii okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak kolędy w Polsce możemy śpiewać do Święta Matki Bożej Gromnicznej.
  2. W poniedziałek 14 stycznia w naszym kościele od 7.00 do 17.30 trwać będzie Jerycho Różańcowe i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy.
  3. W sobotę 19 stycznia o godz. 19.00 w auli domu parafialnego odbędzie się spotkanie świąteczno – opłatkowe dla wszystkich członków KŻR. Zapraszamy serdecznie wszystkich członków KŻR na dzielenie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolęd.
  4. W drugim tygodniu ferii zimowych, w czwartek 24 stycznia ks. Tomasz organizuje wyjazd autokarem dla naszych ministrantów, ich rodzin i Pielgrzymów Rowerowych do Ośrodka Narciarskiego w „Kurzej Górze”. W programie jazda na nartach lub łyżwach, lekcja z instruktorem, ciepły posiłek. Chętni mogą zapisywać się u ks. Tomasza do 19 Szczegóły wyjazdu na facebooku naszej parafii. Zapraszamy.
  5. 10 lutego w domu parafialnym o godz. 14.00 rozpocznie się I seria Spotkań dla Narzeczonych. Trwać będzie cztery kolejne niedziele. Zapraszamy pary narzeczeńskie. Na stronie naszej parafii w zakładce „Dla Narzeczonych” znajdują się terminy wszystkich czterech serii przewidzianych w tym roku.       
  6. W zakrystii jak zwykle jest nowy numer tygodnika GOŚĆ NIEDZIELNY.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane podczas wizyty duszpasterskiej na inwestycje parafialne i na kolędę oraz za dzisiejsze ofiary na tacę  na ogrzewanie naszego kościoła.