PARAFIA  ŚW.  KATARZYNY  W  DOBRZYNIU  n / DRWĘCĄ

 

IV Niedziela Wielkanocna

08 maja 2018 r.

 

  1. Dziś o godz. 14.00 w auli domu parafialnego rozpoczyna się II Seria spotkań dla Narzeczonych.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa dzieciom z klas III przed I Komunią św.
  3. W piątek 13 maja w naszym kościele od godz. 7.30 do 18.00 trwać będzie Jerycho Różańcowe, modlitwa, o którą prosiła Matka Boża w Fatimie. Jest to rocznica rozpoczęcia objawień fatimskich.
  4. W sobotę w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, która przeprowadzi Ks. Bp Ordynariusz Piotr Libera. Wizytacja rozpocznie się o godz. 9.00 rano. W ciągu dnia odbędą się spotkania z poszczególnymi grupami duszpasterskimi, katechetami i pracownikami parafii. O godz. 10.00 ks. Biskup odwiedzi chorych w naszym Szpitalu Powiatowym. O godz. 14.30 udamy się na cmentarz parafialny, aby pomodlić się za naszych zmarłych pochowanych na obydwu cmentarzach – parafialnym i komunalnym. Prosimy serdecznie o liczną obecność o 14.30 przy kaplicy na cmentarzu. Od godz. 15.30 w auli domu parafialnego Ks. Biskup wysłucha sprawozdań z działalności poszczególnych grup duszpasterskich naszej parafii. O godz. 18.00 odprawi Mszę św. niedzielną i udzieli młodzieży sakramentu bierzmowa Zapraszamy do licznego udziału w tej Mszy św. wszystkich parafian. 
  5. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i ich rodzin jest możliwa codziennie od godz. 17.30, a w piątek od godz. 16.00 do 18.00.
  6. W zakrystii do nabycia jest jak zawsze nowy numer tygodnika Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na bieżące opłaty parafialne.