Zespół Szkół nr 3 oraz Schola Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą zapraszają na koncert charytatywny pt. "Pomoc dla Pauliny i Karola Konarzewskich", który odbędzie 10 styczna 2019 r. w Domu Kultury w Golubiu - Dobrzyniu. Więcej informacji na plakacie.

 

PLAKAT

            W dniach od 16 do 19 grudnia 2018 r.  gościliśmy o. Tomasza Skibińskiego – franciszkanina z Wrocławia, który poprowadził w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za owocne przeżycie tegorocznych rekolekcji adwentowych.

 

 

            Rodziców kandydatów przystępujących w roku szkolnym 2018/2019 do Sakramentu Bierzmowania prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do ks. Grzegorza lub do Kancelarii Parafialnej. Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą Ochrony Danych Osobowych.

 

 

Zgłoszenie Kandydata do Sakramentu Bierzmowania

 

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych

  

            W  sobotę 03 listopada 2018 r. na mszy świętej o godzinie 18:00 uroczyście wprowadzono do naszej parafii obraz św. Stanisława Kostki i jego relikwie. O godzinie 20:00 miało miejsce czuwanie modlitewne połączone ze śpiewem kanonów Taize. Obraz i relikwie przekazaliśmy w niedzielę po mszy świętej o godzinie 16:00 do parafii w Płonnem. 

 

            Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2018/2019 do Pierwszej Komunii Świętej prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów. Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą Ochrony Danych Osobowych.

 

 

 

Zgłoszenie Kandydata do Pierwszej Komunii Świętej

 

Klauzula Informacyjna o Ochronie Danych Osobowych