Komunikat Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski wobec nowych obostrzeń sanitarnych podczas zgromadzeń religijnych

W związku z obostrzeniami sanitarnymi odwołane są najbliższe spotkania z rodzicami dzieci klas trzecich i czwartych oraz kandydatów do bierzmowania.

             W najbliższą niedzielę tj. 11.10.2020 r. Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego, począwszy od godziny 7:00. 

            W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny już 13. raz na ulicach miast całego świata odmawiana była Koronka Do Bożego Miłosierdzia.

            Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2020/2021 do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów.

 

Zgłoszenie Kandydata do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św.

            Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2020/2021 do Pierwszej Komunii Świętej prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów.

 

Zgłoszenie Kandydata do Pierwszej Komunii Świętej

 

 

 

            Rodziców kandydatów przystępujących w roku szkolnym 2018/2019 do Sakramentu Bierzmowania prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie do Kancelarii Parafialnej. 

 

Zgłoszenie Kandydata do Sakramentu Bierzmowania