15 grudnia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi Ks. Łukasz Zdunkiewicz – duszpasterz Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji im. św. Łukasza Ewangelisty.

Zapraszamy do zapoznania się z planem rekolekcji:

 

Plan rekolekcji  -  PDF

 

            Rodziców dzieci przystępujących roku szkolnym 2019/2020 do Pierwszej Komunii Świętej prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do katechetów. Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą Ochrony Danych Osobowych.

 

 

 

Zgłoszenie Kandydata do Pierwszej Komunii Świętej

 

Klauzula Informacyjna o Ochronie Danych Osobowych

 

 

            22 sierpnia 2019 r. posługę w naszej parafii kończy ks. Grzegorz Sieczka. Ks. Grzegorz katechizował w ZS nr 2, zajmował się młodzieżowym wolontariatem, był parafialnym moderatorem Kościoła Domowego i pełnił funkcję dekanalnego duszpasterza młodzieży. W niedzielę 18 sierpnia miało miejsce uroczyste pożegnanie przez ks. proboszcza oraz grupy duszpasterskie. Dziękujemy ks. Grzegorzowi za gorliwą posługę kapłańską i życzymy wielu łask Bożych w nowej parafii w Raciążu.

            Zespół Szkół nr 3 oraz Schola Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą zapraszają na koncert charytatywny pt. "Pomoc dla Pauliny i Karola Konarzewskich", który odbędzie 10 styczna 2019 r. w Domu Kultury w Golubiu - Dobrzyniu. Więcej informacji na plakacie.

 

PLAKAT

            Od 8 do 11 kwietnia 2019 r. odbywały się doroczne rekolekcje wielkopostne, które w naszej parafii poprowadził ks. Andrzej Janicki pracujący w Sądzie Biskupim w Płocku. Wszystkim, którzy wzięli w nich udział składamy serdeczne Bóg Zapłać!