Msze Święte za Parafian w ramach kolędy 2021

 

Data

Godz.  Mszy św.

Msza św. o Boże błogosławieństwo dla Mieszkańców:

02.01.

16.00

Białkowo Wieś i bloki

02.01

17.00

Białkowo Przy Szosie

04.01.

16.00

Sadykierz

04.01.

17.00

Szosa Rypińska, Dra Koppa, Ks. Twardowskiego

04.01.

19.00

Konopnickiej  17 oraz Żeromskiego 5

 

 

 

05.01.

16.00

Kamienna, Wapienna, Ceglana

05.01.

17.00

Sucharskiego oraz Strumykowa

05.01.

19.00

Kościuszki 32

 

 

 

06.01.

17.00

Os. Panorama Górna i Dolna oraz ul. Piaskowa

06.01.

19.00

Kościuszki 34

 

 

 

07.01.

16.00

Wojska Polskiego, Boh. Westerplatte, Stary Rynek

07.01.

17.00

Dziewanowskiego, Boh. Września, Hubala, Obrońców Warszawy

07.01.

19.00

Kościuszki 36

 

 

 

08.01.

16.00

Sokołowska, Trakt Sokołowski

08.01.

17.00

Piłsudskiego obydwie strony wraz z blokami

08.01.

19.00

Sienkiewicza 9 oraz Mickiewicza 2

 

 

 

09.01.

15.00

Zaręba i Słonawy

09.01.

16.00

Os. Królewskie, Kościuszki 59, Kościuszki 61

 

 

 

11.01.

16.00

Polna, Bohaterów Kosmosu

11.01.

17.00

Gagarina, Mazowiecka

11.01.

19.00

Mickiewicza 1

 

 

 

12.01.

16.00

Kościuszki – domy jednorodzinne po obydwu stronach, Piękna

12.01.

17.00

Nowa i Szkolna – domy jednorodzinne

12.01.

19.00

Mickiewicza 3

 

 

 

13.01.

16.00

Ks. Charszewskiego i Kilińskiego

13.01.

17.00

Plac Tysiąclecia i Działyńskich

13.01.

19.00

Mickiewicza 4

 

 

 

14.01.

16.00

Katarzyńska – wszystkie domy i bloki

14.01.

17.00

Lipnowska, Sportowa – domy i blok

14.01.

19.00

Mickiewicza 6

 

 

 

15.01.

16.00

Sosnowa i Modrzewiowa

15.01.

17.00

Brzozowa, Wrzosowa, Jodłowa

15.01.

19.00

Mickiewicza 8

 

 

 

16.01.

15.00

Sienkiewicza 1

16.01.

16.00

Świerkowa, Jałowcowa, Grabowa,, Klonowa

16.01.

17.00

Kalinowa, Malinowa, Różana, Cisowa

 

 

 

18.01.

16.00

Miła - domy i bloki, Prusa, PCK

18.01.

17.00

Ks. Malinowskiego, Młyńska, Stodólna

18.01.

19.00

Sienkiewicza 3

 

 

 

19.01.

16.00

Dąbrowskiej, Drwęcka, Mostowa

19.01.

17.00

Nowa 15

19.01.

19.00

Sienkiewicza 5

 

 

 

20.01.

16.00

Szkolna 13, Szkolna 15, Szkolna 22

20.01.

17.00

Nowa 8, Szkolna 24

20.01.

19.00

Sienkiewicza 7

 

 

 

21.01.

16.00

Kościuszki 8A, Kościuszki 10

21.01.

17.00

Kościuszki 30, Pod Arkadami

21.01.

19.00

Żeromskiego 2

 

 

 

22.01.

16.00

Konopnickiej 2, Konopnickiej 11

22.01.

17.00

Konopnickiej 4, Konopnickiej 13

22.01.

19.00

Żeromskiego 4

 

 

 

23.01.

15.00

Jagodowa, Morelowa, Poziomkowa

23.01.

16.00

Brzoskwiniowa, Truskawkowa, Czereśniowa, Goździkowa

23.01.

17.00

Wioska Ruziec, Wiśniowa, Tulipanowa, Irysowa, Narcyzowa,

 

 

 

25.01.

16.00

Żeromskiego 7

25.01.

17.00

Żeromskiego 9

25.01.

19.00

Żeromskiego 6

 

 

 

26.01.

16.00

Żeromskiego 8

26.01.

17.00

Żeromskiego 10

26.01.

19.00

Żeromskiego 12

 

 

 

27.01.

16.00

Żeromskiego 14

27.01.

17.00

Żeromskiego 16

27.01.

19.00

Żeromskiego 18

 

 

 

28.01.

16.00

Żeromskiego 20

28.01.

17.00

Żeromskiego 22

28.01.

19.00

Żeromskiego 24

 

 

 

29.01.

16.00

Żeromskiego 26

29.01.

17.00

Żeromskiego 28

29.01.

19.00

Żeromskiego 30

 

 

 

30.01.

14.00

Żeromskiego 32

30.01.

15.00

Żeromskiego 34

30.01.

16.00

Żeromskiego 36

30.01.

17.00

Żeromskiego 38